Нұр-Сұлтан-Дуатлон 2019

Нұр-Сұлтан

2019-06-23 - 2019-06-23

НӘТИЖЕЛЕРМЕН ТАНЫСУ

Қатысушы: 497

Жарыс тәртібін жүктеу
# Тегі Аты Санаты
1 Batpenov Arman M30-39
2 Ponomareva Yelena F30-39
3 Abdrakhmanov Temirzhan M30-39
4 MUSSA GABDYRASHID M30-39
5 Mukhamedinova Aisulu F16-29
6 Gordiyenko Denis M30-39
7 Rystemirov Yerkhat M16-29
8 Kenzhebayev Berik M30-39
9 Darbuzov DAURZHAN M16-29
10 Kaldybek Arkhat M30-39
11 Prokhorov Sergey M30-39
12 Trenkenshu Vitaliy M30-39
13 Yelgeldin Arman M16-29
14 Рыскалиев Женис M30-39
15 Sakenov Almas M30-39
16 Leontyev Yevgeniy M30-39
17 Shulinov Vadim M40-49
18 Utev Yerlan M30-39
19 Toktassyn Akerke F16-29
20 Absatova Gulzifa M30-39
21 Meirzhanov Arman M30-39
22 SULEIMENOV ASLAN M30-39
23 titovskaya valentina M40-49
24 Zharylkasynuly Zhasulan M16-29
25 Dugnyan Vyacheslav M16-29
26 Salikhov Murat M30-39
27 Dauletkhanov Rustem M30-39
28 Shkitin Dmitriy M30-39
29 Ketebay Zhanibek M30-39
30 NURZHANOVA AIKORKEM F16-29
31 Ordabayev Aidos M30-39
32 Ilyas Darmen M16-29
33 MUSTAFIN DAULET M16-29
34 Meshalkin Alexey M16-29
35 Mussina Assel F30-39
36 Ospanova Diana M30-39
37 Serikabyev Yerzhan M30-39
38 Umarov Baurzhan M16-29
39 Abdulin Serik M30-39
40 Kozhakhmetov Zhanat M30-39
41 YEREZHEPOV NURSULTAN M16-29
42 Aubakirov Nurzhan M30-39
43 Dyussenov Assylbek M30-39
44 Akhmetov Ruslan M30-39
45 Salikhova Dana F30-39
46 Idrissov Anuar M16-29
47 Sembinov Almas M30-39
48 Selikhanov Zhanibek M30-39
49 Sabyrbekov Aslan M30-39
50 Salikzhanov Rinat M50+
51 Yessimova Gulmira F30-39
52 Berkaliyeva Madina F40-49
53 Zhumashev Saken M30-39
54 Zhumagulov Riat M16-29
55 Aulybay Askar M30-39
56 Khamidullina Guldana F30-39
57 Rybalkin Denis M16-29
58 Kuntuarov Dias M16-29
59 Sarsekeyeva Aliya F30-39
60 Zhunissov Duman M30-39
61 Barlubayeva Diana F30-39
62 Khismatullina Ardak F30-39
63 Malkenov ZHASSULAN M30-39
64 Farrakhov Marat M40-49
65 Ustemirov Azamat M16-29
66 Kuandykov Yesbol M30-39
67 Medeuov Asset F30-39
68 Smailova Gulyaim F16-29
69 Abdrakhmanov Baurzhan M30-39
70 SAILAUBEKULY DIAS M16-29
71 Smat Nurlybek M16-29
72 Zabara Maxim M30-39
73 Селиханова Жанар F30-39
74 Negmetzhanov Arman M30-39
75 Gerassimenko Andrey M40-49
76 Bukenbayev Yerlan M30-39
77 Amirzhanov Zhanibek M16-29
78 Beisekina Aigerim F30-39
79 Medeuov Asset M30-39
80 Kurumbayev Nadir M30-39
81 Baikov Damir M30-39
82 Taurbayev Aidos M30-39
83 Amenova Gulmira F30-39
84 Kalmagambetov Kanat M30-39
85 Gerassimenko Vsevolod M16-29
86 Onessiyan Assel F30-39
87 Kanafin Magzhan M16-29
88 Galimov Arman M30-39
89 Utembayev Adil M40-49
90 Konovalov Dmitriy M30-39
91 Mechsheryakov Ilya M30-39
92 Alimzhanov Marat M50+
93 Seilkhan Almat M30-39
94 Samtikbayeva Izatima F16-29
95 Chirik Nikolay M30-39
96 Yersultanova Maksat F16-29
97 UTEMISSOV ZHOMART M30-39
98 Smyshlyayev Alexandr M30-39
99 Abrayev Kairat M30-39
100 Yembergenov Ruslan M30-39
101 Stepanov Sergey M40-49
102 Kuznetsov Sergei M50+
103 Mauletov Yeldar M16-29
104 Khassenov Azamat M16-29
105 Gninenko Alexey M30-39
106 Ismailov Olzhas M30-39
107 Sharipov Azamat M30-39
108 Bryanskiy Alexandr M40-49
109 Yerzhanov Talgat M30-39
110 Syzdykov Daniyar M30-39
111 Бердинов Бауыржан M30-39
112 Khamzin Yerbol M30-39
113 Alekenov Kanat M30-39
114 Коянбаев Кайрат M40-49
115 Tashlanova Elena F30-39
116 UMBETOV ARDAK M30-39
117 Amirbekov Talgat M40-49
118 Bekmagambetov Arman M30-39
119 KALIAKPAROV ARSYLANBEK M16-29
120 Borissov Maxim M30-39
121 Zhardayev Meiram M16-29
122 Tyulegenov Samat M30-39
123 Anshutz Alex M30-39
124 Maigul Bakhytzhan M16-29
125 KONYSBAY ASSYLKHAN M16-29
126 Sanyuk Valeriy M50+
127 Kabibirahman Askat M16-29
128 ASHIMOV KANAT M16-29
129 Sailaubek Zhassulan M30-39
130 Mishanov Aleksandr M40-49
131 Mansurov Abylai M16-29
132 Kazikhanov Sairan M30-39
133 Dautkhan Tlek M16-29
134 Bigalinov Asset M16-29
135 Utegenov Bolat M30-39
136 Bussurmanov Aidar M30-39
137 Starostin Mark M16-29
138 Starostina Darya F30-39
139 Akhmedin Ruslan M16-29
140 TOKTASSYNOV TIMUR M16-29
141 Zhetibayev Miras M16-29
142 Ryzhikh Ainur F30-39
143 Koptileuova Aidana F30-39
144 Sleptsov Nikolay M30-39
145 Abramovich Bahtiar M50+
146 Tangbayeva Saltanat F16-29
147 Smagulov Askar M16-29
148 Yessengossov Zhangir M16-29
149 Mukhambetov Gabit M40-49
150 Kelmagambet Anel F30-39
151 Mukhambetova Zhuldyz F30-39
152 Makay Ashat M16-29
153 NURSAPA NURBAY M30-39
154 Sagidulayev Ali M16-29
155 Kassen Аıkerim F16-29
156 Amantay Sultan Beibarys M16-29
157 Saktaganov Aituar M30-39
158 Khamzin Amirzhan M30-39
159 Yessenzhan Daulet M16-29
160 Izmestyev Sergey M16-29
161 Shakuanov Amangeldy M30-39
162 Yessimseitov Yerlan M30-39
163 Zhetibayev Dias M16-29
164 Kozhayeva Altynay F16-29
165 Baltabayev Zhambyl M16-29
166 Khomutov Maksat M30-39
167 Sabyrbekova Sabina F30-39
168 Khaisin Alisher M16-29
169 Uteulin Ilyas M30-39
170 Kalikov Talgat M40-49
171 Axmetov Erlan M30-39
172 Turapbekova Aliya F16-29
173 Atembek Askhat M30-39
174 Nurlanova Nurgul F30-39
175 Mnaidaruly Yerlan M30-39
176 Yermaganbetov Nursultan M16-29
177 Temraliev Artur M30-39
178 BAIZHANOV BERIK M30-39
179 IBRAYEV MAXAT M30-39
180 Kaliyev Berik M30-39
181 Aitekeyev Doszhan M16-29
182 Nurusheva Tolkyn F30-39
183 Abdrakhmanova Lyailya F30-39
184 Kappanov Kambar M30-39
185 Nurmagambetov Timur M30-39
186 Makhanova Laura F30-39
187 Kozhabek Madiyar M16-29
188 Yelyubayev Arman M30-39
189 Mukhamejanov Marat M30-39
190 Gonago Anatoliy M50+
191 Akhmetova Anargul F16-29
192 Zhumaliyev Assylzhan M40-49
193 Zhumabayev Almas M30-39
194 Tazhin Sayat M30-39
195 Shimanskiy Nikolay M16-29
196 Adamovich Dmitriy M16-29
197 Yermaganbetuly Margulan M30-39
198 Rtichsev Pavel M30-39
199 Yap Joseph M30-39
200 Nurumov Gizat M16-29
201 Kaipkan Botagoz F16-29
202 Krestinin Alexander M30-39
203 Nurzhanova Saltanat F30-39
204 Zholdybalinov Nurzhan M30-39
205 Baimukanov Yerlan M30-39
206 Bikhert Alexander M30-39
207 Kozybayev Alpamys M16-29
208 Korobov Mikhail M40-49
209 Tsimmerman Viktor M16-29
210 Mamunov Marat M30-39
211 Asinskaya Kseniya F16-29
212 Zhunussov Olzhas M16-29
213 Bekmatóv Kazbek M30-39
214 Khassenov Yersin M30-39
215 Kozlov Vadim M30-39
216 Tursungazyyev Askhat M30-39
217 Khabib Nariman M16-29
218 Zhaxylykova Nuraniya F30-39
219 Karkenov Anuarbek M30-39
220 Zhapbasbayev Zhanibek M30-39
221 Abylkassova Assem F30-39
222 ISSAYEV ZHAXYLYK M30-39
223 Moldasheva Elmira F30-39
224 Nurakhunov Khabibulla M16-29
225 Kolpasheva Damira F16-29
226 Dautova Gulaiym F16-29
227 Zhetpisbayev Sayatbek M40-49
228 Konakbayev Arman M30-39
229 Tuenbaeva Gulmira F40-49
230 Meimanova Zhanar F16-29
231 Zakirov Yelnur M16-29
232 Nurkhaliyev Islam M16-29
233 Fedorenko Vladimir M40-49
234 Zhurabekov Zhasnur M16-29
235 Korobchuk Yuliya F16-29
236 Tastambekov Timur M40-49
237 ZHAKUPOV DAYAN M16-29
238 Fedorenko Ratmir M16-29
239 Garipova Aida F40-49
240 Moldybaev Khaerzhan M50+
241 Ermukhan Bayansulu F16-29
242 Osmak Alexandr M30-39
243 Jumabekov Nazar M30-39
244 Safonov Alexey M30-39
245 Subbotin Dmitrii M30-39
246 Kassenov Akzhan M30-39
247 Abushakhmanov Yerlan M30-39
248 Ahmetov Ruslan M30-39
249 Alzhanov Ruslan M16-29
250 Panchenko Dmitriy M40-49
251 Ryspanova Aissulu F30-39
252 Ryspanov Nariman M30-39
253 Ismagambetov Bekzat M16-29
254 Галеева Марина F16-29
255 Danieles Levie M40-49
256 Nurtanov Erbol M30-39
257 Samarkanov Murat M16-29
258 Sabyrbayev Sungat M30-39
259 Abenov Askar M30-39
260 BEISEKOV DANIYAR M16-29
261 Myrzatay Rizat M16-29
262 Mukashev Rassul M30-39
263 Bexultanov Zhassulan M30-39
264 Tashenov Ardak M30-39
265 Kaparova DINARA F16-29
266 Ussenov Daniyar M40-49
267 Mikhaleva Tatiana F50+
268 Utepov Murat M40-49
269 Suleimenov Olzhas M30-39
270 Orynbayev Arman M30-39
271 Marchenko Andrey M16-29
272 Zinchenko Sergey M40-49
273 Nurkanov Marat M30-39
274 Mukatayev Temirlan M16-29
275 AMANGELDI AGZAM M30-39
276 Urangazimov Yelyubay M50+
277 Shakirimov Alibek M30-39
278 MUKUSHKIN AZAMAT M30-39
279 Akhmedov Arstan M30-39
280 Bain Tim M16-29
281 Orazalinov Yerlan M16-29
282 KAKIBAYEV MEIRAMGALI M30-39
283 Rakhmetov Medet M30-39
284 KASSENOV BAKHTIAR M30-39
285 Baidavletov Chingiz M16-29
286 Ospanov Kairat M30-39
287 Agaidarov Yerlan M30-39
288 Baltabek Alimzhan M16-29
289 Yermaganbetova Assel F30-39
290 Yessimbekov Daniyar M30-39
291 KHUBIYEV ALTYNBEK M16-29
292 Batyaikina YULIA F30-39
293 Shuvalov Dmitriy M16-29
294 Ospanova Akerke F30-39
295 Issayev Nazar M16-29
296 Ospanova Aidana M30-39
297 Matybaeyeva Meruyert F30-39
298 Gabdulov Ildar M30-39
299 Amerkhanov Yerbol M30-39
300 Sitnikov Denis M40-49
301 Satybaldiyev Alibek M16-29
302 ZHUNZHUMENOV Aslan M30-39
303 Mukashev Mansur M16-29
304 Shalginbayev Arman M30-39
305 Korobchuk Sergei M30-39
306 Chaizhunussov Allen M30-39
307 Boshmanov Beibit M30-39
308 Dolya Alexandr M16-29
309 Ismagulova Aigerim F30-39
310 Kazanbay Daniyal M16-29
311 Okauly Arman M40-49
312 SABIROV ZHOMART M30-39
313 Zakaryanov Daulet M50+
314 Musrepov Nurbek M30-39
315 Saginbayev Nurkhat M30-39
316 Seisengaliyev Sabit M16-29
317 Uskenbekov Gaziz M40-49
318 KUSKEYEV MURATKHAN M40-49
319 Zhanabergenov Askar M30-39
320 Bekov Bauyrzhan M30-39
321 Lukashevich Vitaliy M16-29
322 Moltabayeva Almira F30-39
323 Stepanov Georgiy M30-39
324 Badjanov Daniyarbek M30-39
325 Kadirov Askar M30-39
326 Makhin Alexandr M30-39
327 Seitmagambetov Kuanysh M16-29
328 Kassymov Zhomart M16-29
329 Jafari Assad M30-39
330 Baspakov Bauyrzhan M16-29
331 Kadyrbayev Maksat M30-39
332 Nurgaliyev Dias M16-29
333 Syrgaly Damysbek M16-29
334 Makhanov Almat M30-39
335 Zhekenova Galiya F16-29
336 Inkin Dmitriy M16-29
337 YELEMESSOV YERBOL M16-29
338 Ilyassov Ruslan M40-49
339 Saginbayev Rustem M16-29
340 SOLTANOV BEKNUR M16-29
341 Shkitin Denis M16-29
342 Yeleussinov Aiyat M30-39
343 Issabekova Raushan F30-39
344 Adaliyev Nurlan M30-39
345 Alimgazinov Mendibai M50+
346 Shupshibayev Kazbek M50+
347 Temirov Muratbek M30-39
348 Kadyr Azamat M30-39
349 Kulushev Kairgeldy M40-49
350 Zhumadil Zhantore M16-29
351 Miniyakhmetov Danis M16-29
352 Baikenov Dias M16-29
353 YELESHEV YERMEK M30-39
354 Bexeitov Nurlan M50+
355 Babaev Sayat M16-29
356 Toktybaev ISA M16-29
357 Imankulov Arman M30-39
358 Sekenov Chingiz M16-29
359 Dospolov Askhat M30-39
360 SULEIMENOVA SALTANAT F30-39
361 DUISSENBAY RASUL M16-29
362 Kabayev Dauyr M30-39
363 Vlassova Alexandra F40-49
364 Nauyrzym Manas M16-29
365 Duisembiev Gani M16-29
366 Idrissov Alisher M16-29
367 Kajy'nbaev Kazy'bek M16-29
368 Amirbekuly Taskyn M30-39
369 Kembayev Aidos M30-39
370 Shaimerdenov Gabit M40-49
371 Mukashev Margulan M30-39
372 KADERSIZOV RUSTAM M30-39
373 Gabdygaparov Erkebulan M30-39
374 sokolov sergey M40-49
375 Abisheva Assemgul F30-39
376 Vakhitov Yelzhan M16-29
377 Tulegenov Asset M30-39
378 Ryskeldinov Berik M30-39
379 Yskak Adilkhan M16-29
380 Yeszhanov Yermek M16-29
381 Kamysbayev Bazarbek M16-29
382 Aikhozhayev Ulan M16-29
383 Ignatovich Natalya F16-29
384 Abdulin Kassymzhan M30-39
385 Tolebi Malik M16-29
386 Blyum Alexander M50+
387 Ibrayev Damir M30-39
388 Sapar Nurassyl M16-29
389 Kalymzhan Dias M16-29
390 Jakenova Dina F30-39
391 Ashirbekov Alibek M30-39
392 Derbissalieva Aigerim F16-29
393 Beknazarov Aidar M16-29
394 Orazaliyeva Akmaral F16-29
395 Kargin Dmitriy M16-29
396 Ualiyeva Venera F30-39
397 Imankazhy Dulat M50+
398 Assanova Asel F16-29
399 Sissenov Rauan M30-39
400 Ibrayev Alibek M40-49
401 Amangeldi Damir M16-29
402 Amantayev Temirkhan M30-39
403 Qasym Ernar M16-29
404 Imashev Azamat M30-39
405 OLEG RYABCHENKO M16-29
406 Abdygalykov Ernur M16-29
407 Vizaver Violeta F16-29
408 Kassenov Abylaikhan M16-29
409 Kubayev Dauren M30-39
410 Brynza Ekaterina F16-29
411 Kassenov Dauren M16-29
412 Tyomkin Roman M40-49
413 Podgornyy Vladislav M16-29
414 Li Sergey M16-29
415 Mukhanbetaliyev Alisher M16-29
416 Mursaliyeva Dinara F16-29
417 Sagymbaev Serik M40-49
418 Baishokan Darkan M30-39
419 Amantayeva Laura F40-49
420 Tashmaganbetov Ibragim M16-29
421 Magazova Aigul F16-29
422 Zekenov Adilet M16-29
423 Nurmukhanov Bakyt M40-49
424 Kiyazov Salimkhan M30-39
425 Munaitbassov Rollan M30-39
426 Khamidullayev Yerdos M30-39
427 Tazieva Oksana F40-49
428 Zhuk Artem M30-39
429 Nassymbaev Zhandos M16-29
430 Esenbekova Tatyana F16-29
431 Abdrakhmanova Aliya F16-29
432 Akhmetov Nursultan M16-29
433 Abishev Abylay M16-29
434 Bisarimov Erkebolat M16-29
435 Mukhametgalin Damir M16-29
436 Казанцев Леонид M16-29
437 Igembaj Daulet M16-29
438 Ospanov Sanzhar M16-29
439 Baimurzayev Abat M30-39
440 MOLDAGAL Baurzhan M30-39
441 Akibay Almas M16-29
442 Qaldarbek Orynbasar M16-29
443 Niyazova Aiman F16-29
444 Akanov Tynys M16-29
445 Esjanov Jaksybai M50+
446 Dyussekenova Ainura F30-39
447 Zhurtabayev Sayan M16-29
448 Zhumagali Nurdaulet M16-29
449 Zhambylova Maira F16-29
450 Aizakhmetova Anel F16-29
451 Khamza Yergali M50+
452 Zhamangarin Nurlybek M30-39
453 Kabdulin Samat M40-49
454 BALABEKOVA ANZHELA F30-39
455 Abisheva Anelim F16-29
456 Ybray Akan M16-29
457 Seikenova Bayan F30-39
458 Damer Irina F50+
459 Abdinassir Rauan M30-39
460 Dosmagambetova Dayana F16-29
461 Kabkenov Arman M16-29
462 Aimukanov Vitaliy M40-49
463 Kashanov Sakrat F50+
464 Yespenov Aidos M16-29
465 Tlegenov Kuat M40-49
466 Tokbayev Aidyn M40-49
467 Guchiyayev Zaur M16-29
468 Bzaubassov Meirman M30-39
469 Nurmukhanov Nursultan M16-29
470 Temirbayeva Aigul F40-49
471 Yermegiyayev Bauyrzhan M30-39
472 Dyussenbayev Bakytzhan M30-39
473 Yessergepov Tokhnur M30-39
474 Tsoy Maxim M16-29
475 Dauletkhan Olzhas M16-29
476 Abzalimov Rishat M16-29
477 Akhmetbekov Olzhas M30-39
478 Iskakov Asset M30-39
479 Kirzo Valeriy M40-49
480 Svechnikov Vladimir M30-39
481 Mamirova Elmira F30-39
482 Jamanova Assem F16-29
483 Ospanov Elzhan M30-39
484 Baibossinov Orynbassar M30-39
485 Akhmetkaliyev Batyrkhan M16-29
486 Koldassov Aidos M16-29
487 Korotkevich Vladimir M40-49
488 Bugibayev Samat M16-29
489 Seidalin Arman M30-39
490 Yessergepov Kasym M40-49
491 Nurkenov Chingizkhan M30-39
492 Nuralina Ayagoz M30-39
493 Mizanbayev Bulat M30-39
494 Kazenov Adilzhan M30-39
495 Utebayev Timur M30-39
496 Omurzakov Azamat M30-39
497 Sakharbayev Baurzhan M30-39

1. Өткізілетін орны және уақыты

Жарыс Нұр-Сұлтан қаласында  2019  жылдың 23 маусымында өтеді.

Старт сағат 08.00-де;

Старттық пакеттер 22 маусым сағат 12.00-ден 21.00-ге дейін «Астана-Бәйтерек» монументі жанында таратылады.

Өзімен жеке куәлік құжаттары болу керек.

 

2. Жарыс өткізілуінің басшылығы

 

Жалпы дайындау және өткізуді «Нұр-Сұлтан қаласының Мәдениет және спорт басқармасы» ММ, Нұр-Сұлтан қаласының триатлон федерациясының қолдауымен жүзеге асырады.

 

3. Жарыс қатысушылары

 

Жарысқа қатысуға ынтасы  бар, денсаулығы бар және дәрігер рұқсаты немесе өзінің денсаулығына дербес жауаптылығы туралы қолхаты бар барлық адамдар шақырылады (ер және әйел, 16 жастан бастап  жасөспірімдер). 18 жасқа толмаған қатысушылар ата-анасының немесе қорғаншысының қолхатын көрсету керек.

 

4. Шығындар

 

Жарыс өткізу шығындары «Нұр-Сұлтан қаласының Мәдениет және спорт басқармасы» ММ, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық – бұқаралық іс – шараларды өткізу дирекциясы» КММ  жүктеледі.

 

  1.  

 

Әр топта жарыс жеңімпаздары жақсы нәтиже бойынша анықталады. Әр жас санатында 1-3 орын алған жарыс жеңімпаздары сертификаттармен және құнды жүлделермен марапатталады.

Марапаттау рәсімін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Спорттық – бұқаралық іс – шараларды өткізу дирекциясы» КММ өткізеді.

 

6. Тіркеу

 

         Тіркеу көрсетілген онлайн-өтінім беру үлгісі бойынша Нұр-Сұлтан қаласының триатлон федерациясының сайтында - triathlonastana.kz жүргізіледі. 2019 жылдың 21 маусымда, сағат 18:00-де тіркеу жабылады. Старттық пакет (кеуде нөмірі, дулыға, дулығаға және велосипедке жабыстырма, чип, т.б,)  22 маусым сағат 12.00-ден 21.00-ге дейін «Астана-Бәйтерек» монументінің жанында таратылады.

7. Ережелер және нұсқаулар

 

Жарыс спорттың екі түрі үш дистанцияда өтеді.

  1. Жүгіру – 5 км;
  2. Веложүгіру – 20 км;
  3. Жүгіру – 2,5 км..

Қатысушылар саны: шектелген, максималды – 500 қатысушы. Өз велосипедімен келу керек. Ұйымдастырушылар велосипед таратпайды.

Максималды уақыт-150 минут беріледі. Осы уақыт аралығында барлық қашықтықта жүріп өтпеген қатысушы жарыс жолынан шығарылады.

 

         Жарыс төрт  жыныс-жастық санаттарда  ерлер және әйелдер арасында өтеді:

  1. 16 жастан бастап 29 жасқа дейін;
  2. 30 жастан бастап 39 жасқа дейін;
  3. 40 жастан бастап 49 жасқа дейін;
  4. 50 жастан бастап одан үлкендер.

Тіркеу кезінде әр қатысушыға қатысу үшін старттық пакет, тіркеу нөмірімен бірге, су, велосипедке жабыстырма және уақытын белгілеу үшін чип беріледі. 

Нәтижелер: жарыстың хронометражы арнайы жабдықпен іске асырылады, қатысушылар уақытын белгілеу үшін чиптер тағып жүреді.  Нәтижелер туралы ақпарат сайтта жарияланады.

Сөре бәріне жалпы! Тетікті кесіп өткен кезінде уақыт дербес саналады (асфальт үстінде арнайы мат). Бұл – стартта бірінші қатарға тұруға қажеті жоқтығын көрсетеді.

Қатысушылар сөреге (жиналатын) таймтриалды велосипедтерден басқа кез келген велосипедтерде жіберіледі. Сонымен қатар тежеуіш тұтқасынан алға шыққан аэробар (жатақтар) орнатылған және зауыттық жалғастырғыштармен жарақталмаған жағдайда тиым салынады.

Транзиттік аймаққа сағат 07:00 бастап 07:45 дейін кіруге болады. Транзиттік аймаққа сағат 07:45 бастап кіруге тыйым салынады, және тіркеу нөмірін көрсету арқылы ғана кіруге болады, тасымал аймақта қажетті жарақтарын және жүгіруге арналған киім-кешектерін қалдыра алады.

ТЫҢДАҢЫЗДАР: транзиттік аймақта көлікпен жүруге тыйым салынады!!! Тасымал аймаққа кірер алдында жаяу жүру керек, яғни велосипедтен түсіп.

Велокезеңде дулыға (шлем) кию қажет. Дулыға ( шлем) кимеген кезде жарысқа жіберілмейді.

Велокезеңінде оң жақты ұстану қажет. Озу (алға шығу) тек сол жақтан болады!

Қатысушылар жарыс және марапаттау рәсімі біткен соң, транзиттік аймақтан өзінің заттарын және велосипедін алу үшін өзінің сөре нөмірін көрсетуі керек.

 

Жанкүйерлер тек қоршаудың сыртында тұру керек және жарыс алаңына жіберілмеуі керек. Егер жанкүйер қатысушыны велокезеңге дейін шығарып салса, қатысушы ойыннан шығарылады.

Жарыс ережесі сіздердің қауіпсіздіктеріңіз үшін  әзірленген. Өтініш жарыстың барлық ережесін сақтаңыздар. Жарыс бұзушылары ойыннан шығарылады және қара тізімге еңгізіледі.

- Жарысқа өзгерісті ұйымдастырушылар енгізуге құқығы бар.

- 16 жастан кішілер жарысқа қатыса алмайды.

- Қатысушы өз денсаулығына дербес жауапты және барлық жарыс жағдайларымен  дербес танысу қажет,  сонымен қатар жарыс маршрутымен.

- Өзінің нөмірін басқа тұлғаға беруге тыйым салынады.

- Тас жол және тау велосипедтері арасында бөліну болмайды, қатысушы кез-келген велосипедте қатысуға болады, тек (жиналатын) таймтриалды велосипедтері емес.

Тазалық және тәртіпті сақтауларыңызды сұраймыз. Бос құтылар, қоқыс және т.б. заттарды тастауға ТЫЙЫМ САЛЫНАДЫ!  Осындай жағдайдың болған кезінде қатысушы ойыннан шығарылады!

Осы жарыстың ұйымдастырушылары жарыс қатысушыларының денсаулығына жауап бермейді.

Техникалық қызмет көрсету: Алаңның алдында старт болмай тұрып тегін вело қызмет көрсетіледі.

Жарыс барысында қатысушы нөмерін киіп жүру керек!

Жанкүйелер, достар, таныстар – транзиттік аймаққа жіберілмейді!

Жарыс ауа-райынаөзгеруіне қарамастан өтеді!

Анықтама телефон: 87765230957

 


Қорытынды хаттама:

Жарыс нәтижелері